Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

32-latek sprzedał heroinę 16-latkowi

Data publikacji 07.04.2010

Policjanci natychmiast udali się na jedną z ulic Pragi Północ, gdzie miało dojść do transakcji narkotykowej. Na miejscu dostrzegli, jak starszy mężczyzna sprzedał młodszemu heroinę. Jak się okazało, młodszy miał 16 lat. Obaj zostali zatrzymani. Dziś usłyszą zarzuty. Starszy usłyszy zarzut handlu narkotykami, młodszy zarzut posiadania środków odurzających.

Kryminalni otrzymali informację, że przy jednej z ulic na Pradze Północ może dojśc do handlu narkotykami . Postanowili to sprawdzić. Kiedy przyjechali na miejsce, zauważyli mężczyznę w wieku około 30 lat, który dziwnie się zachowywał, był zdenerwowany. Zaczęli go obserwować. W pewnej chwili do mężczyzny podszedł nastolatek. Od razu przywitali się, podając sobie rękę i "zawiniątko". Policjanci widząc to, od razu interweniowali. Okazało się, że starszy przekazał zawiniątko z folii aluminowej. W śsrodku była sproszkowana beżowa substancja. Obaj zostali przewiezieni do komendy. Po zważeniu przez techników kryminalistyki zawartości zawiniątka, okazało się, że 16-latek posiadał 0, 17 g heroiny.

Dziś nastolatkiem zajmą się policjanci z referatu ds. nieletnich i patologii. Usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, w dalszej kolejności będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich. Starszy usłyszy natomiast zarzut handlu narkotykami. Tym z kolei zajmie się sąd karny.

 

ak, ms

 

Powrót na górę strony