Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakowali kierowcę, bo zwrócił im uwagę

Data publikacji 06.04.2010

Od wczoraj 3 mieszkańców jaktorowskiej gminy jest pod policyjnym dozorem. Mężczyźni zostali zatrzymani kilka minut po pobiciu kierowcy, który zwrócił im uwagę, gdy szli całą szerokością jezdni. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a Łukasz D., Mariusz K. i Rafał D. do celi grodziskiej komendy. Całej trójce za pobicie grozi teraz do 3 lat więzienia.

Gdy tylko do komisariatu w Jaktorowie dotarła informacja o bójce w pobliżu jednej ze stacji paliw, policjanci natychmiast pojechali ją sprawdzić. Na miejscu pokrzywdzony kierowca opisał policjantom wygląd trzech młodych mężczyzn, przez których został zaatakowany, gdy zwrócił im uwagę, że idą całą szerokością jezdni.

Jednego z opisanych napastników policjanci zauważyli kilka metrów od miejsca zdarzenia. 21-latek został zatrzymany. Od pobitego kierowcy policjanci wiedzieli, że Łukasz D. nie był sam. Natychmiast zaczęli szukać jego dwóch wspólników. Drugiego z podejrzewanych mężczyzn znaleźli na sąsiedniej ulicy, a trzeci wpadł tego samego dnia w swoim domu. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi.

Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala, a 21-latek, 20-latek i 26-latek do celi grodziskiej komendy. Wczoraj prokuratura zdecydowała o zastosowaniu wobec Łukasza D., Mariusza K. i Rafała D. policyjnych dozorów. Za pobicie całej trójce grozi teraz do 3 lat więzienia.

ea/kz

Powrót na górę strony