Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tusze, pudry i błyszczyki

Data publikacji 01.04.2010

Kilkaset sztuk tuszów do rzęs, błyszczyków do ust i pudrów zabezpieczyli południowoprascy wywiadowcy. Dzięki ich kontroli nielegalny towar już nigdy nie trafi na rynek. Podróbki ekskluzywnych kosmetyków przewozili w samochodzie dwaj obywatele Armenii. Teraz sprawą i zatrzymanymi zajmą się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Po 21.00 wywiadowcy pełniący służbę na terenie Grochowa zwrócili uwagę na rozglądających się bacznie wokół siebie mężczyzn, którzy podróżowali ładą samarą.

Policjanci zatrzymali auto do kontroli. Wylegitymowali kierowcę i pasażera. Byli to obywatele Armenii. Prowadzący samochód nie posiadał przy sobie prawa jazdy, ani też innych dokumentów.
Funkcjonariusze skontrolowali pojazd pod kątem przewożonego bagażu. Wówczas okazało się, że w bagażniku w wielkiej kolorowej torbie kryje się kilkaset sztuk podrobionych kosmetyków. Tusze do rzęs, błyszczyki do ust i pudry opakowane były w pudełka kartonowe. Wszystkie udawały markowe produkty renomowanych firm światowych.

Wywiadowcy zabezpieczyli cały towar, który dzięki tej właśnie interwencji nie trafi już nigdy na rynek. Obaj mężczyźni trafili do aresztu. Dziś zajmą się nimi policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

dt, jw

 

 

Powrót na górę strony