Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielbiciel markowych perfum zatrzymany

Data publikacji 31.03.2010

54-letni Bogdan K. ukradł ze sklepu perfumy o wartości 1500 złotych. Nie został zatrzymany, ale zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu. Zachęcony tym, że mu się udało przyszedł do sklepu ponownie. Wówczas próbował ukraść perfumy o wartości 567 złotych. Tym razem nie miał szczęścia, wpadł w ręce policjantów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Po 10:00 w jednym ze sklepów w Al. Jerozolimskich ochoccy policjanci zatrzymali Bogdana K. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży 5 flakonów markowych perfum o łącznej wartości 567 zł. Złodziej ukrył towar pod kurtką. Nie zdołał jednak wyjść niepostrzeżenie ze sklepu. Pracownicy ochrony udaremnili złodziejowi ucieczkę i wezwali na miejsce Policję.

Chwilę później wyszło na jaw, że mieszkaniec Otwocka już wcześniej przychodził do sklepu i dokonywał kradzieży. Wtedy nie został ujęty przez pracowników ochrony sklepu, natomiast całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na podstawie nagrania policjanci ustalili, że 54-latek trzy razy odwiedził sklep. W sumie łupem jego padło 14 flakonów markowych perfum o łącznej wartości ponad 2 tys. złotych. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ew

Powrót na górę strony