Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Opiekował się dzieckiem i posiadał narkotyki

Data publikacji 30.03.2010

Kryminalni z Nowego Dworu Mazowieckiego zauważyli nerwowe zachowanie mężczyzny, który trzymał małe dziecko na rękach. Policjanci od razu zareagowali. Szybko ustalili, że powodem zdenerwowania Michała K. były narkotyki. Mężczyzna w swojej odzieży miał amfetaminę, haszysz i tabletki ekstazy. 19-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy, a znalezisko zabezpieczone.

Policjanci z nowodworskiej komendy zauważyli w Czarnowie młodego mężczyznę, który niósł na rękach małe dziecko. Na widok funkcjonariuszy nagle zmienił kierunek, w którym szedł. Jego nerwowe zachowanie zwróciło uwagę policjantów. Postanowili sprawdzić, co jest tego powodem. Jak się okazało, w kieszeni spodni miał schowaną torbę foliową, a w niej kilka małych torebek. Były w nich tabletki, zgranulowany susz roślinny oraz biały proszek. Michał K. został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zanim jednak tam trafił przekazał dziecko pod opiekę matce.

W komendzie funkcjonariusze zbadali zabezpieczony towar. Okazało się, że był to haszysz, amfetamina i ekstazy. Funkcjonariusze ustalają, skąd nastolatek miał narkotyki oraz w jakim celu je posiadał. 19-letniemu Michałowi K. grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

ea/ij

Powrót na górę strony