Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalne kosmetyki w magazynie

Data publikacji 30.03.2010

388 sztuk nielegalnych kosmetyków na łączną kwotę 77 tysięcy złotych zabezpieczyli w magazynie w Wólce Kosowskiej policjanci stołecznego wydziału dw. z przestępczością gospodarczą. Kosmetyki były podróbkami oryginałów znanych marek światowych. Towar ten nie trafi już na rynek. Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy obywatela Armenii. Jak się okazało, 46-latek przebywał w Polsce nielegalnie.

Stołeczni policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw gospodarczych otrzymali informację, z której wynikało, że w Wólce Kosowskiej w jednym z magazynów powadzony jest nielegalny magazyn kosmetyków, które są podróbkami znanych marek. Wczoraj rano, po przeprowadzeniu wielu ustaleń przystąpili do zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za ten proceder.

O 8.30 weszli do magazynu, w którym zastali 46-letniego obywatela Armenii. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Na miejscu zostało zabezpieczonych 388 sztuk kosmetyków, które okazały się podróbkami znanych światowych firm. Nielegalny towar o wartości 77 tys. złotych został zabezpieczony.

Jak ustalili policjanci, kosmetyki z nielegalnej hurtowni, miały trafić do handlarzy na bazarach i targowiskach. 46-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę przy Kościelnej. Policjanci wydziału zajmującego się przestępstwami gospodarczymi piaseczyńskiej komendy będą wyjaśniali, jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym procederze i kto jest właścicielem magazynu.

ea/hkk

Powrót na górę strony