Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziona motorówka

Data publikacji 29.03.2010

Policjanci z Zakroczymia dzięki otrzymanej informacji odnaleźli skradzioną w Płońsku łódź motorową. Właściciel o jej kradzieży dowiedział się od mundurowych. Łódź, ani przyczepa nie figurowały w policyjnej bazie danych jako utracone, ale funkcjonariuszy zaniepokoiły pewne uszkodzenia motorówki oraz brak silnika. Dotarli więc do jej właściciela i wyjaśnili sprawę.

W piątek popołudniu do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta z informacją, że w parowie pomiędzy Zakroczymiem a Wólką Smoszewską jest przyczepka, a na niej łódź. Policjanci szybko potwierdzili wiadomość. Sprawdzili także łódź oraz przyczepę w policyjnej bazie danych. Sprzęt nie był poszukiwany. To jednak nie uspokoiło mundurowych. Odosobnione miejsce, widoczne uszkodzenia motorówki oraz brak silnika świadczyły, że mogło dojść do przestępstwa.

Policjanci ustalili właściciela łodzi motorowej i wówczas okazało się, że została ona skradziona wraz z przyczepką z Płońska. Przeprowadzono oględziny i sporządzono dokumentację. Sprzęt odebrał właściciel, ale bez silnika. Okoliczności kradzieży ustalają policjanci z Płońska.

 

ak, ij

 

Powrót na górę strony