Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy rozboju aresztowani

Data publikacji 29.03.2010

Kryminalni ze Starych Babic prowadząc żmudne czynności do sprawy rozboju, do którego doszło w Płochocinie, zatrzymali trzech sprawców. Dzięki materiałowi dowodowemu zgromadzonemu przez policjantów, sąd aresztował Kamila S., Kamila W. i Sebastiana D. na trzy miesiące. Jak ustalili policjanci to nie jedyny czyn, którego dopuścili się mężczyźni. Za dokonanie rozboju grozi im teraz kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Po wyjściu z pociągu w Płochocinie został zaatakowany przez kilku sprawców. Mężczyźni przewrócili pokrzywdzonego na ziemię i skradli laptopa wraz z biżuterią i gotówką. Od kilku miesięcy kryminalni ze Starych Babic prowadzili czynności operacyjne i zbierali informacje o sprawcach rozboju. W trakcie żmudnego postępowania ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze sprawą. 20-letni Kamil W., 22-letni Sebastian D., 24-letni Kamil S. zostali rozpoznani przez pokrzywdzonego i usłyszeli już zarzuty.

Jak ustalili policjanci, to nie jedyny czyn, którego dopuścili się mężczyźni. Dzięki materiałowi dowodowemu zgromadzonemu w sprawie sąd zastosował wobec sprawców najsurowszy środek zapobiegawczy i aresztował na trzy miesiące Sebastiana D., Kamila S. i Kamila W. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

dt, ego

 

Powrót na górę strony