Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wandal uszkodził 6 aut

Data publikacji 29.03.2010

Za zniszczenie mienia odpowie dziś zatrzymany przez policjantów z Ochoty 22-letni Przemysław B. Mężczyzna uszkodził sześć zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Wartość strat została oszacowana na kwotę około 1000 złotych. Grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kilka minut przed 6.00 policjanci z Ochoty zostali wezwani na ulicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Z przekazanych informacji wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna niszczy zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Po przybyciu na miejsce policjanci zatrzymali 22-letniego Przemysława B. Był pijany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do izby wytrzeźwień. Wandal miał przy sobie zabrane z pojazdów dwie anteny, wycieraczkę oraz tablicę rejestracyjną.

Policjanci ustalili, że 22-latek uszkodził sześć zaparkowanych aut. Wartość strat została oszacowana na kwotę około 1000 złotych. Co było motywem takiego zachowania, ustalą dziś śledczy. Za zniszczenie mienia Przemysławowi B. grozi do 5 lat więzienia.

 

ak, ew

 

Powrót na górę strony