Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 23.03.2010

Wszystko zaczęło się od piątkowego zatrzymania 21-letniego Jakuba S. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę. Policjanci szybko ustalili, u kogo zaopatrywał się 21-latek i następnego dnia zatrzymali również dostawcę 20-letniego Jacka Ł. Mężczyznom grozi teraz odpowiednio do 3 i do 10 lat więzienia.

Piątkowe działania policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 21-letniego Jakuba S. a w efekcie tego również, jak się później okazało, doskonale mu znanego o rok młodszego Jacka Ł. Podejrzewając, że obserwowany mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków tuż po 19-stej na ulicy Strużańskiej w Legionowie funkcjonariusze skontrolowali Jakuba S., przy którym znaleźli porcję marihuany.

W tym momencie najważniejszym było jak najszybsze ustalenie, u kogo zaopatrywał się w narkotyki zatrzymany 21-latek i zatrzymanie dilera, aby zapobiec w ten sposób dalszemu handlowi środkami odurzającymi. Operacyjne ustalenia doprowadziły kryminalnych do mieszkania Jacka Ł. 20-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut handlu narkotykami. Zatrzymanym mężczyznom grozi teraz odpowiednio do 3 i do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/rsz

Powrót na górę strony