Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór dla dilera

Data publikacji 22.03.2010

Dozorem zakończyła się przestępcza działalność Michała R. Bielańscy policjanci zatrzymali podejrzanego o handel narkotykami 29-latka. Mężczyzna handlował marihuaną i haszyszem, a w mieszkaniu przy ulicy Marymonckiej przechowywał towar. Za popełnione przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Praca bielańskich policjantów oraz ich rozpoznanie w środowisku przestępczym to wynik kolejnej udanej realizacji tych policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka podejrzewanego o udzielanie narkotyków innym osobom.

Mimo tego, że Michał R. starał się zachować wszelkie środki ostrożności został namierzony i zatrzymany przez bielańskich policjantów. Mężczyzna odpowie za to, że w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielał kilkadziesiąt razy marihuanę i haszysz. Ponadto w mieszkaniu przy ulicy Marymonckiej funkcjonariusze odnaleźli ukryty towar.

Decyzją sądu, na wniosek prokuratury, zatrzymany mężczyzna otrzymał dozór policyjny. Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia, a za czerpanie korzyści majątkowej z ich udostępniania może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, eb
 

 

 

Powrót na górę strony