Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

To nie były oryginały

Data publikacji 22.03.2010

Pośród 230 sztuk podrobionej odzieży znaleźć można było bluzki, koszulki, swetry, spodnie i skarpetki. 55-letnią obywatelkę Armenii zatrzymali policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami nieetatowej grupy policyjnej „Stadion”. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W weekendowy poranek funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z policjantami z nieetatowej grupy policyjnej "Stadion" przeprowadzili działania na terenie bazaru. Akcja zaowocowała zatrzymaniem jednej osoby i zabezpieczeniem 230 sztuk podrobionej odzieży.

Mundurowi najpierw podjęli obserwację stoisk handlowych. Już po kilku minutach zorientowali się, że pewna kobieta sprzedaje podrobioną odzież. Bluzki, koszulki, spodnie i skarpetki, które wykładała na swoje stoisko oraz za które przyjmowała od klientów pieniądze nie były towarami oryginalnymi. Zastrzeżone znaki towarowe zostały umieszczone na odzieży nielegalnie.

Policjanci zatrzymali 55-letnia obywatelkę Armenii, a jej towar zabezpieczyli. Kobieta odpowie za popełnienie przestępstwa. Może jej grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ea/jw

Powrót na górę strony