Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sfałszował dokumenty i przywłaszczył papierosy

Data publikacji 19.03.2010

Policjanci ze Śródmieścia wezwani do dużego sklepu sieciowego zatrzymali 33-letniego pracownika sklepu. Mężczyzna ten podejrzewany jest o to, że w czasie inwentaryzacji sfałszował dokumenty dokonując fałszywych zwrotów towarów na kwotę prawie 17 tysięcy złotych. Dodatkowo przywłaszczył sobie papierosy o wartości prawie 900 zł. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie a dzisiaj usłyszy zarzuty oszustwa i przywłaszczenia mienia. Grozi mu za to do 8 lat więzienia.

Wczoraj po 17.00 policyjna załoga została wezwana do dużego centrum handlowego w Śródmieściu. Tam pracownik nadzoru sieci sklepowej wskazali policjantom jednego z pracowników podejrzewanego o to, że w czasie inwentaryzacji fałszował dokumenty, dokonując fikcyjnych zwrotów towarów na kwotę prawie 17 tysięcy złotych. Oszustwo wyszło na jaw przy okazji kontroli, którą zorganizował w swoich placówkach właściciel sieci.

W czasie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się do wszystkiego. W czasie dalszych czynności ustalono, że zatrzymany przywłaszczył sobie także papierosy o wartości prawie 900 zł. Do tego również przyznał się. 33-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a dzisiaj odpowie za swoje zachowanie. Śledczy zajmujący się sprawą przedstawią mu zarzut oszustwa i przywłaszczenia. Za te czyny grozi do 8 lat więzienia.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony