Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Heroinę ukrył w bucie

Data publikacji 18.03.2010

Policjanci z referatu do walki z przestępczością narkotykową przeprowadzili działania na terenie Bielan. Zatrzymali 27-letniego Marcina W., który posiadał przy sobie heroinę. Narkotyki ukrył w bucie. Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez żoliborski sąd rejonowy. Wraz z 27–latkiem do aresztu śledczego trafi jego brat, 32-letni Grzegorz W.

Funkcjonariusze z referatu do walki z przestępczością narkotykową zdobyli informację na temat mężczyzny, który najprawdopodobniej posiada środki odurzające. Narkotyki miał przechowywać w miejscu zamieszkania. Policjanci przygotowali działania, które doprowadziły do zatrzymania 27-letniego Marcina W. Wraz z mężczyzną w ręce funkcjonariuszy wpadł brat 27–latka, 32-letni Grzegorz W. Funkcjonariusze dokonali przeszukania miejsca zamieszkania obu braci. Wówczas wyszło na jaw, że Marcin W. posiadał heroinę, którą ukrył w bucie.

Obaj bracia byli poszukiwani przez sąd rejonowy dla Warszawy Żoliborza, w celu doprowadzenia ich do najbliższego aresztu śledczego. Od 2008 roku ukrywali się przed organami ścigania. Teraz najbliższe miesiące spędzą za kratkami. Ponadto Marcin W. odpowie za posiadanie środków odurzających.

 

ak, eb

 

Powrót na górę strony