Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani w rękach wolskich policjantów

Data publikacji 16.03.2010

Dziś rano wolscy policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali dwóch mężczyzn 17-letniego Sebastiana S. i konkubenta jego matki 37-letniego Dariusza K. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości, młodszy przez sąd rodzinny, starszy ma do odbycia 2 lata więzienia za kradzież.

17-letni Sebastian S. i 37-letni Dariusz K. zostali zatrzymani dzisiaj rano w jednym z mieszkań w centrum Woli. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mężczyźni nie chcieli im otworzyć, udawali że nie ma ich w środku. Mundurowi zmuszeni byli wejść przez okno.

Wewnątrz zastali dwie osoby: Sebastiana S. i konkubenta jego matki. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. 17-letni Sebastian S. poszukiwany był przez sąd rodzinny, celem umieszczenia w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Natomiast 37-letni Dariusz K. był poszukiwany za kradzież, wyrok zapadł w 2006 roku. Za to przestępstwo wyznaczo mu karę dwóch lat pozbawienia wolności. Dzisiaj obaj zostaną przewiezieni do placówek wskazanych przez sąd.

 

ak, eg

 

Powrót na górę strony