Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł pracodawcę

Data publikacji 15.03.2010

W styczniu br. Michał O. zatrudnił się jako sprzedawca w sklepie na Woli. Po dwóch tygodniach ukradł z kasy 3500 złotych i porzucił miejsce pracy. Wolska policja wszczęła poszukiwania za 21-latkiem. Wczoraj wpadł on w ręce mundurowych i usłyszał zarzuty kradzieży mienia. Prawdopodobnie dzisiaj prokurator wystąpi do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanego tymczasowego aresztu. Michał O. poszukiwany jest przez inne jednostki Policji.

21-letni Michał O. w styczniu odpowiedział na zamieszczone ogłoszenie w prasie. Został zatrudniony jako sprzedawca w jednym ze sklepów na Woli. Pracował tylko dwa tygodnie, kiedy postanowił ukraść pieniądze z kasy. Przez niespełna dwa miesiące był poszukiwany przez wolska Policję. Wczoraj wpadł w ręce mundurowych, usłyszał zarzuty kradzieży mienia.

Z ustaleń mundurowych wynika, że Michał O. był już karany za podobne przestępstwa, obecnie jest poszukiwany przez organy ścigania. Prawdopodobne dzisiaj zostanie podjęta decyzja o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

ea/jb

Powrót na górę strony