Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Porachunki za dług

Data publikacji 12.03.2010

Złamany nos oraz inne liczne obrażenia ciała to skutek napaści na młodego mężczyznę, do której doszło we wtorek na Skwerze AK w Jabłonnie. Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło swoją ofiarę, kopali i bili pięściami po całym ciele. Policjanci zatrzymali już jednego ze sprawców, zatrzymanie drugiego jest tylko kwestią czasu.

Wszystko wskazuje na to, że były to najprawdopodobniej porachunki na tle finansowym. Z relacji zatrzymanego przez policjantów napastnika wynika, że ofiara była im winna około 600 złotych. Mateusz K. wraz ze swoim kompanem zaatakowali swoją ofiarę na Skwerze AK w Jabłonnie. Bili go pięściami i kopali po całym ciele. Kiedy mężczyzna upadł na ziemię, napastnicy uciekli. Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci i pogotowie ratunkowe zaalarmowane przez przypadkowych przechodniów. Pobity mężczyzna ze złamanym nosem i ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Kilkanaście godzin po zdarzeniu Mateusz K. pierwszy ze sprawców został zatrzymany. Zajmujący się tą sprawą funkcjonariusze ustalili także dane personalnej drugiego napastnika. Jak mówią jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu. Obaj są doskonale znani Policji, są mieszkańcami Warszawy i Jabłonny. Pierwszy z nich był już notowany do przestępstw narkotykowych, drugi natomiast za pobicia, kradzieże i rozboje. Zatrzymanemu napastnikowu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ak, rsz

Powrót na górę strony