Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany uszkodził 2 auta

Data publikacji 11.03.2010

22-letni Łukasz S. wraz z koleżanką szedł ulicą Grójecką i demolował zaparkowane tam samochody. Pracownik monitoringu natychmiast poinformował o wszystkim policjantów z Ochoty. Sprawca zniszczenia został zatrzymany. Był pijany, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi do 5 lat więzienia.

Było kilka minut po 3.00 w nocy, kiedy pracownik monitoringu miejskiego zauważył na ulicy Grójeckiej młodego mężczyznę w towarzystwie kobiety, który niszczył zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast wysłano policyjną załogę.

Przy ul. Grójeckiej funkcjonariusze zauważyli odpowiadających rysopisom młodych ludzi. Na miejscu świadek potwierdził, że to 22-letni Łukasz S. jest sprawcą uszkodzenia samochodów. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że wandal wybił tylną szybę w skodzie oraz uszkodził tylne drzwi mercedesa. Właściciele zniszczonych pojazdów wycenili straty na 1400 złotych. Wczoraj Łukasz S. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

ea/ew

Film Pijany uszkodził 2 auta - plik FLV


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Pijany uszkodził 2 auta - plik FLV (format flv - rozmiar 3.24 MB)

Powrót na górę strony