Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka włamywacza

Data publikacji 11.03.2010

Dzisiaj w nocy policjanci patrolujący teren warszawskiego Śródmieścia zatrzymali 46-letniego Bogusława C. Mężczyzna wpadł , gdy próbował włamać sie do samochodu zaparkowanego przy ul. Sapieżyńskiej. Kompletnie pijany trafił do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmą się nim śledczy, którzy przedstawią mu zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi za to do 10 lat więzienia.

Dzisiaj około północy policjanci ze Śródmieścia patrolując centrum miasta dostrzegli na ul. Sapieżyńskiej w jednym z zaparkowanych samochodów mężczyznę. Na widok funkcjonariuszy szybko się schował. Mundurowi postanowili sprawdzić, co było powodem takiego zachowania. Wewnątrz auta siedział kompletnie pijany mężczyzna. Próbował tłumaczyć, że jest to jego samochód. Policjanci nie dali sie przekonać. Szybko ustalili właściciela auta. Starszy mężczyzna natychmiast złożył zawiadomienie o włamaniu do jego samochodu. Z auta zginęło radio.

Funkcjonariusze przewieźli zatrzymanego do izby wytrzeźwień. Miał ponad 2 promile. Dzisiaj zajmą się nim śledczy, którzy najprawdopodobniej przedstawią muz zarzut włamania do samochodu. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony