Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieuczciwy kredytobiorca

Data publikacji 11.03.2010

Ponad 21 tysięcy złotych chciał wyłudzić mieszkaniec Pruszkowa w jednym z raszyńskich banków. Dobra współpraca pracowników tejże placówki z Policją pozwoliła zatrzymać oszusta na gorącym uczynku. Maciej P. zostanie doprowadzony do prokuratury. Tam zostanie mu przedstawiony zarzut oszustwa. Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Pruszkowa otrzymali informację, że do jednego z banków w Jankach zgłosił się mężczyzna, który chciał wziąć kredyt na sumę przekraczającą 20 tysięcy złotych. Przedstawione przez niego zaświadczenie o zatrudnieniu okazało się nieprawdziwe. W związku z tym pracownicy banku powiadomili policjantów. Tuż przed 10.00 do placówki wszedł mężczyzna, którego rysopis odpowiadał informacjom przekazanym przez bankowców. Natychmiast został zatrzymany i przewieziony do komendy w Pruszkowie.

Dzisiaj Maciej P. zostanie doprowadzony do prokuratury i tam usłyszy zarzuty. Za oszustwo groi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ea/dn

Powrót na górę strony