Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypędził rodzinę z domu

Data publikacji 11.03.2010

Był pijany, wszczął awanturę, potem wypędził żonę i córkę z domu, a kiedy do drzwi zapukali policjanci przywitał wymachując rozbitą butelką i śrubokrętem Sławomir L. trafił do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Dziś odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne, które według pokrzywdzonej trwa już od ponad półtora roku.

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani przez radiooperatora na ulicę Osowską. Oczekiwała tam wstrząśnięta i przerażona kobieta z nastoletnią córką. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że jej pijany mąż wszczął w domu awanturę, doszło nawet do rękoczynów. W rezultacie 36-letni Sławomir L. wypędził ją z dzieckiem z domu i nie chciał wpuścić z powrotem. Kobieta wyjawiła funkcjonariuszom, że małżonek znęca się nad nią psychicznie i fizycznie już od ponad półtora roku. Nigdy dotąd nie wzywała Policji, bo się bała. Tym razem postanowiła wszystko opowiedzieć.

Mundurowi od razu udali się do mieszkania Sławomira L. Początkowo nie chciał ich wpuścić, kiedy wreszcie otworzył drzwi, przywitał funkcjonariuszy wymachując rozbitą butelką i śrubokrętem. Policjanci błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali mężczyznę. Miał 1,8 promila alkoholu we krwi. Noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dziś dochodzeniowcy przesłuchają mężczyznę i przedstawią mu zarzut.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony