Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziejka - recydywistka kradła gumy

Data publikacji 09.03.2010

Chciała ukraść 300 paczek gum do żucia. 30-letnią Anetę J. zauważył pracownik monitoringu i nie pozwolił opuścić sklepu, w którym próbowała dokonać kradzieży. Po sprawdzeniu okazało się, że kobieta była poszukiwana listem gończym i nakazem doprowadzenia do aresztu. W trakcie zatrzymania Aneta J. miała 0,82 promila alkoholu. 30-latka została aresztowana na 3 miesiące.

Od 4 miesięcy właściciel jednego ze sklepów w Pruszkowie odnotowywał częste kradzieże towaru. Monitoringu pozwolił wytypować podejrzewaną o to kobietę. Kilka dni temu została zidentyfikowana. Niestety umknęła ochronie. Wczoraj nie miała tyle szczęścia.

Około południa jeden z ochroniarzy otrzymał informację od kasjerki, że typowana przez nich osoba pojawiła się w sklepie. Chodziła pomiędzy regałami z koszykiem, do którego wkładała różne towary. Gdy przekroczyła linię kas została zatrzymana do kontroli. Pracownicy sklepu wezwali Policję. Tym razem nie udało się jej uciec. W torebce miała schowanych 300 paczek gum do żucia o łącznej wartości ponad 500 złotych.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie 30-latki. Jej złodziejskie zajęcie spowodowało, że sąd w Wołominie wydał za nią list gończy i nakaz doprowadzenia do aresztu lub zakładu karnego. Jakby tego wszystkiego było mało Aneta J. w chwili zatrzymania miała 0,82 promila alkoholu.

Przez następne 3 miesiące będzie mogła zastanowić się nad swoim życiem.

ea/dn

Powrót na górę strony