Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponownie trafił za kratki

Data publikacji 08.03.2010

Napadł na zakład bukmacherski, zabrał niewielką kwotę pieniędzy i uciekł. Policjanci wydziału kryminalnego z komendy rejonowej na Ochocie wytypowali osobę, która mogła być odpowiedzialna za napad. 32-letni Norbert U. został zatrzymany przed blokiem, w którym mieszkał. Został zatrzymany. Po przedstawieniu mu zarzutu rozboju, sąd aresztował go na 3 miesiące.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 6 lutego popołudniu. Do zakładu bukmacherskiego przy ul. Grójeckiej wtargnął mężczyzna, znany pracownicy z widzenia. Już wcześniej odwiedzał lokal jako klient. Zagroził jej przedmiotem przypominającym broń, zabrał niewielką kwotę pieniędzy i uciekł.

Sprawą zajęli się policjanci z Ochoty. Na miejscu przeprowadzono oględziny. Przesłuchano pokrzywdzoną. Funkcjonariusze przejrzeli zapis z kamer monitoringu. Kryminalni z komendy rejonowej wytypowali osoby mogące mieć związek z napadem. Wszystko wskazywało na to, że szukają mieszkańca z Ochoty.

W piątek zatrzymali go przed blokiem, w którym od pewnego czasu mieszkał. 32-letni Norbert U. znany jest Policji z rozbojów, kradzieży i włamań. Za popełnione przestępstwa w przeszłości spędził w więzieniu około 10 lat. Teraz po przesłuchaniu usłyszał zarzut rozboju, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
 

 

ak

Powrót na górę strony