Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spowodował kolizję i uciekł

Data publikacji 03.03.2010

Wczoraj stołeczni policjanci zatrzymali po krótkim pościgu 42-letniego Mieczysława R. Mężczyzna u zbiegu ulicy Górczewskiej z Konarskiego spowodował kolizję. Kiedy zdał sobie sprawę z grożących mu konsekwencji, uciekł. Badanie trzeźwości wykazało 1,7 promila alkoholu we krwi. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

Przed 23:00 stołeczni policjanci patrolujący Bemowo zostali poproszeni o pomoc w ujęciu sprawcy kolizji drogowej, który uciekł w kierunku osiedla Przyjaźń. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za sprawcą. Po chwili zauważyli podejrzewanego mężczyznę. Ten widząc mundurowych, błyskawicznie zmienił kierunek. Jednak na nic mu się to zdało. Po kilku minutach był już w radiowozie.

Świadkowie zdarzenia potwierdzili, że zatrzymany przez policjantów mężczyzna jest sprawcą kolizji. Mieczysław R. został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. W organizmie miał 1,7 promila alkoholu. 42-latek już stracił prawo jazdy. Niebawem o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat więzienia.

 

ak, eg

 

Powrót na górę strony