Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura, narkotyki i policyjna cela

Data publikacji 02.03.2010

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego w nocy otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zastali Łukasza Ł. podczas kłótni z członkiem rodziny. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie, a w kurtce amfetaminę i marihuanę. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka i osadzili w policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejsce skierował załogę. Policjanci zastali w mieszkaniu Łukasza Ł. podczas kłótni z członkiem rodziny. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że 25-latek był nietrzeźwy. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci podczas interwencji ujawnili amfetaminę i marihuanę, którą mężczyzna ukrył w kurtce.

Funkcjonariusze zatrzymali Łukasza Ł. i osadzili w policyjnej celi. Teraz jego sprawą zajmą się detektywi z ożarowskiego komisariatu. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, ego


 

Powrót na górę strony