Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawcą naruszenia miru domowego

Data publikacji 02.03.2010

Policjanci z Łomianek zostali wezwani na pilną interwencję. Według zgłoszenia mężczyzna pobił jednego z domowników i nie chciał opuścić mieszkania zgłaszających. Funkcjonariusze zatrzymali go podczas błyskawicznych poszukiwań. Był nietrzeźwy, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi nie dali się zmylić, co do danych osobowych, które mężczyzna podawał. Szybko ustalili, że jest on poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego oraz ustalenia miejsca pobytu.

Wczoraj wieczorem policjanci z Łomianek zostali wezwani na pilną interwencję. Według zgłoszenia mężczyzna wszedł na teren posesji i nie chciał jej opuścić, ponadto pobił jednego z domowników. Mundurowi niezwłocznie udali się pod podany adres, jednak sprawca w tym czasie oddalił się. Dzięki błyskawicznym poszukiwaniom, już po kilku minutach policjanci zatrzymali sprawcę. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna podczas legitymowania usiłował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, podając nieprawdziwe dane. Policjanci nie dali się zwieść i szybko ustalili, jaki był tego powód. Sprawca naruszenia miru domowego okazał się być poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego, a także ustalenia miejsca pobytu. Teraz jego sprawą zajmą się policjanci z Łomianek.

dt, ego
 

Powrót na górę strony