Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 4 nieletnich rozbójników

Data publikacji 02.03.2010

Napadli na dwóch 13-latków i ukradli im dwa telefony komórkowe. 14-letni Rafał P., 15-letni Sebastian S., 16-letni Sebastian C. i 16-letni Karol J. zostali zatrzymani już następnego dnia po otrzymaniu zgłoszenia przez policjantów z Ochoty. Funkcjonariusze odzyskali także skradzione aparaty, które wróciły do rąk właścicieli.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Parku Szczęśliwickim. Dwaj 13-latkowie zostali napadnięci przez czterech nastolatków. Sprawcy, używając przemocy i gróźb zabrali im dwa telefony komórkowe. Mimo tego, że napastnicy oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem Policji, nie pozostali bezkarni. Pokrzywdzeni doskonale zapamiętali rysopisy sprawców.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci zwalczający przestępczość wśród nieletnich. Szybko zebrali niezbędne informacje. Już następnego dnia po napadzie napastnicy byli w rękach funkcjonariuszy. 14-latni Rafał P., 15-letni Sebastian S., 16-letni Sebastian C. i 16-letni Karol J. zostali zatrzymani. Funkcjonariusze odzyskali także skradzione telefony komórkowe. Teraz nieletni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

 

ak, ew

 

Powrót na górę strony