Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciała przekupić dzielnicowych perfumami

Data publikacji 02.03.2010

Dzielnicowi podjęli interwencję wobec kobiety, która zachęcała przechodniów do zakupu podrobionych wód toaletowych. 46-letnia obywatelka Rumunii za nic w świecie nie chciała dopuścić, by policjanci ją wylegitymowali i przeprowadzili jakiekolwiek czynności. Posunęła się nawet do tego, że do kieszeni spodni jednego z funkcjonariuszy wcisnęła cztery opakowania perfum, a wszystko po to by dali jej spokój. Teraz odpowie za wręczenie korzyści majątkowej.

Dzielnicowi zainteresowali się kobietą, która w okolicy przystanku autobusowego podchodziła do różnych osób i otwierała przed nimi trzymaną w ręku torbę, pokazując co jest w środku. A były tam podróbki perfum.
Kiedy funkcjonariusze podjęli czynności, kobieta wpadła w popłoch i postanowiła zapobiec policyjnej interwencji, a dokładniej chciała, by dzielnicowi odstąpili od jakichkolwiek działań. W tym właśnie celu chwyciła 4 pudełka z perfumami i wcisnęła je do kieszeni jednemu z policjantów, po czym od razu zaczęła się oddalać. Stróże prawa uniemożliwili jej ucieczkę, a następnie zatrzymali w związku z wręczeniem korzyści majątkowej funkcjonariuszowi Policji.

Obywatelka Rumunii trafiła do policyjnego aresztu, a wody toaletowe zostały zabezpieczone. W wydziale dochodzeniowo-śledczym przeprowadzono czynności, a następnie doprowadzono 46-latkę do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut.

dt, jw
 

 

Powrót na górę strony