Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł 100 metrów trakcji tramwajowej

Data publikacji 01.03.2010

26-letni Marcin A. został zatrzymany za kradzież trakcji tramwajowej przy ul. Dywizjonu 303. Wpadł w ręce bemowskich wywiadowców w chwili, gdy ciął trakcję na mniejsze kawałki. Planował to wszystko sprzedać w skupie złomu. Usłyszał zarzut kradzieży mienia. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Z remontowanego torowiska przy ul. Dywizjonu 303 dokonano kradzieży 100 metrów trakcji tramwajowych. Sprawą zajęli się bemowscy wywiadowcy. Zatrzymali 26-latka w chwili, gdy ciął on trakcję na mniejsze kawałki, zaledwie kilkadziesiąt metrów od miejsca kradzieży.

Wartość strat wyceniono na kwotę ok. 2 tysięcy złotych. Mundurowi ustalili, że Marcin A. ma już na swoim koncie inne kradzieże. Niejednokrotnie był poszukiwany. Usłyszał zarzuty kradzieży mienia. Wkrótce odpowie za przestępstwo przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator rejonowy na wniosek bemowskich policjantów zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

 

ak, jb

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.8 MB)

Powrót na górę strony