Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prześwietlenie wykryło kokainę

Data publikacji 01.03.2010

34-letni Nigeryjczyk, przy którym znaleziono prawie 400 gramów kokainy został zatrzymany przez funkcjonariuszy warszawskiej Izby Celnej. Wpadł na lotnisku podczas kontroli osobistej, kiedy przyleciał z Hiszpanii do Polski. Mężczyzna został przekazany Policji. Prokurator przedstawił obywatelowi Nigerii zarzut przemytu znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Warszawscy celnicy zatrzymali obywatela Nigerii, który przyleciał do Polski z Madrytu. Podejrzewali, że mężczyzna może przemycać do Polski narkotyki. Kiedy 34-latek wylądował na lotnisku w Warszawie został poddany kontroli osobistej.

Podejrzenia celników potwierdziły się w szpitalu, do którego Nigeryjczyk został przewieziony na prześwietlenie. To ono wykazało, że w jego ciele znajduje się 7 kapsułek. Po ich wyjęciu okazało się, że w ich wnętrzu jest prawie 400 gramów kokainy.

34-latek został przekazany Policji. Z komendy trafił do prokuratury. Tam przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara od 3 lat pozbawienia wolności.

ea
 

Powrót na górę strony