Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad rodziną

Data publikacji 27.02.2010

Trzymiesięczny areszt, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją rodziną. Jak ustalili nowodworscy policjanci Maciej G. utrudniał życie najbliższym od 2008 roku. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienie wolności nawet do 5 lat.

Według ustaleń nowodworskich policjantów zatrzymany Maciej G. od 2008 roku znęcał się nad żoną i dziećmi. Nie wiadomo z jakiego powodu agresja mężczyzny narastała. Maciej G. groził i wyzywał członków swojej rodziny, posuwał się nawet do rękoczynów. Kiedy ostatnio wszczął kolejną awanturę, pokrzywdzona wezwała Policję. Mundurowi bezzwłocznie przyjechali na miejsce. 35-letni Maciej G. został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.
 
Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec Macieja G. środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
ij/rm

Powrót na górę strony