Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W dniu wolnym od służby zatrzymał włamywacza

Data publikacji 26.02.2010

W dniu wolnym od służby dyżurny z północnopraskiej komendy zatrzymał na gorącym uczynku podczas włamania do samochodu 38-letniego złodzieja. Mężczyzna miał przy sobie torbę z rzeczami, które prawdopodobnie pochodzą z przestępstwa. Policjanci z Pragi Północ proszą o kontakt wszystkich pokrzywdzonych, którzy rozpoznają je na zdjęciach.

W dniu wolnym od służby dyżurny z północnopraskiej komendy zatrzymał na gorącym uczynku podczas włamania do samochodu złodzieja. Gdy o północy szukał miejsca parkingowego pod swoim blokiem, zauważył w prawych drzwiach audi, wbity w uszczelkę szyby, śrubokręt. Obok dostrzegł mężczyznę, który schylał się przy tym aucie. Zatrzymał go.

38-latek miał przy sobie torbę. W środku były nawigacja samochodowa, dwa głośniki samochodowe, ładowarka samochodowa, kable rozruchowe do samochodu, klucze ampułowe, klucze nasadowe, klucze do butli gazowych, komplet kluczy samochodowych, śrubokręt gwiazdkowy i samochód zabawka zdalnie sterowana.

Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Pragi Północ proszą o kontakt wszystkich pokrzywdzonych, którzy rozpoznają na poniższych zdjęciach swoje przedmioty.

 

ak, mb
 

Film zatrzymał włamywacza


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik zatrzymał włamywacza (format flv - rozmiar 2.63 MB)

Powrót na górę strony