Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł kołpaki

Data publikacji 25.02.2010

Około 100 skradzionych kołpaków odzyskali wywiadowcy z Pragi Południe u 27-letniego Marcina J. Mężczyznę dostrzegli na jednym z parkingów na Gocławiu. Odchodził właśnie od nissana note, z którego ukradł kołpaki. W użytkowanym przez niego samochodzie natomiast znaleziono kołpaki od toyoty yaris, forda i skody octavii, a w jego mieszkaniu kolejnych 100 sztuk od różnych marek.

Około 5.00 patrol wywiadowców z Pragi Południe przemierzał Gocław w poszukiwaniu sprawcy włamania do samochodu przy ul. Manteuffla. W pewnym momencie na parkingu przy ul. Umińskiego dostrzegli młodego człowieka, który na ich widok szybko próbował uciec. Policjanci postanowili go wylegitymować. Okazało się, że jest to 27-letni Marcin J. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że jest znany Policji z kradzieży. W torbie, którą odrzucił młody człowiek uciekając przed policjantami znaleziono rękawiczki, które najprawdopodobniej wykorzystywał podczas kradzieży kołpaków.

Funkcjonariusze sprawdzili również auto, które ostatnio użytkował. W renault twingo znaleźli kołpaki od skody, toyoty i forda. Podczas przeszukania jego mieszkania natomiast zabezpieczono kolejnych 100 sztuk kołpaków różnych marek.

Marcina J. przewieziono do jednostki Policji i osadzono w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
 

 

ak


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.29 MB)

Powrót na górę strony