Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Upodobała sobie tylko drogie alkohole

Data publikacji 23.02.2010

Markowe drogie alkohole o łącznej wartości ponad 400 zł padły łupem 35-letniej Anny K. Kobieta wynosiła ze sklepu alkohol nie płacąc za niego w kasie. Jak mówi przysłowie „ do trzech razy sztuka” w tym przypadku po raz kolejny się sprawdziło. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kilka minut przed 11.00 policjanci z Zielonki udali się na interwencję do jednego z marketów na terenie miasta, gdzie miała miejsce kradzież. Jak ustalili, pracownicy ochrony ujęli kobietę, która będąc na terenie sklepu schowała do swojej torby alkohol o łącznej wartości blisko 120 zł. Dodatkowo pracownicy ochrony poinformowali funkcjonariuszy, że ta sama kobieta w przeciągu ostatnich dwóch dni dokonała również kradzieży drogich alkoholi.

Kradzieże towaru dokonywane przez kobietę były zarejestrowane na sklepowym monitoringu, który będzie dodatkowym dowodem popełnienia przestępstwa przez kobietę. Przekazana policjantom kobieta przyznała się do kradzieży sklepowej. W torbie, którą przy sobie miała, policjanci ujawnili trzy butelki drogiego alkoholu skradzione z marketu.

35-letnia Anna K. trafiła do policyjnej celi. Teraz za kradzież grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ts

Powrót na górę strony