Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z miłości do dziewczyny zniszczył rywalowi auto

Data publikacji 23.02.2010

Zatrzymany przez policjantów z Pragi Północ Kamil D. z miłości do byłej dziewczyny zniszczył rywalowi auto. Spowodował straty sięgające 2,5 tysiąca złotych. 20-latkowi może grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

Kwadrans po 22.00 policjanci z Pragi Północ interweniowali w Alei Tysiąclecia w sprawie dewastacji citroena xary. Samochód miał powybijane szyby, wyrwany z konsoli radioodtwarzacz, poprzebijane opony, wyrwane przewody pod kierownicą, połamany przełącznik od wycieraczek, uszkodzone głośniki i wyrwane lampki. Wewnątrz był rozsypany proszek z gaśnicy. Obok auta policjanci znaleźli klucz do odkręcania kół. Sprawca, który uciekł na widok biegnącego w jego kierunku pokrzywdzonego, spowodował straty w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Pokrzywdzony opisał wandala. Wszystko wskazywało na to, że był nim były chłopak jego dziewczyny, a jego zachowanie było podyktowane chęcią zemsty za odtrącenie. Policjanci jadąc pod ustalony adres, zatrzymali podejrzanego.

Kamil D. przyznał się tylko do jednego z zarzutów, jakie przedstawili mu policjanci z Jagiellońskiej, czyli do zniszczenia auta swojego rywala. Do zarzutu usiłowania kradzieży 20–latek nie przyznał się. Może mu grozić do pięciu lat więzienia.

 

ak, mb

 

Powrót na górę strony