Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził matce, że ją zabije

Data publikacji 22.02.2010

Za znęcanie się nad matką odpowie 40-letni Piotr M. Wczoraj w mieszkaniu groził matce noże, że pozbawi ją życia. Wezwani na miejsce funkcjonariusze z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę. Piotr M. był pod wpływem alkoholu. Po nocy spędzonej na izbie wytrzeźwień usłyszał zarzut, dzisiaj prawdopodobnie prokurator zastosuje wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

"Gdy jest pod wpływem alkoholu staje się bardzo agresywny i grozi, że mnie zabije, boję się o swoje życie i zdrowie. Dzisiaj przyłożył mi do piersi nóż i powiedział że ze mną koniec" - takie słowa usłyszeli funkcjonariusze Policji, gdy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na ul. Górczewskiej.

Mundurowi zatrzymali 40-letniego Piotra M. syna pokrzywdzonej. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się. Prawdopodobnie dzisiaj prokurator zastosuje wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za ten czyn kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/jb
 

Powrót na górę strony