Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie spodobało im się, że miał długie włosy

Data publikacji 21.02.2010

Nie spodobało im się, że 14-latek miał długie włosy. Napastnicy dotkliwie pobili chłopca, który stracił przytomność. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z Ochoty bardzo szybko ustalili i zatrzymali dwóch 16-latków podejrzanych o pobicie. Igorowi Ś. i Kajetanowi Z. już zostały przedstawione zarzuty. Wkrótce ich sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

Kilka dni temu dwóch 16-latków przyszło pod jedną ze szkół na terenie Ochoty. Mieli tam się spotkać ze swoją koleżanką. W pewnym momencie ich uwagę zwrócił 14-latek wychodzący ze szkoły. Nie spodobało im się to, że chłopiec miał długie włosy. Rzucili w niego śnieżką. Mimo zaczepek, nastolatek nie reagował. Wtedy napastnicy pobili 14-latka, który stracił przytomność. W ciężkim stanie pogotowie ratunkowe zawiozło go do szpitala.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z referatu do spraw nieletnich z Ochoty natychmiast zajęli się sprawą. Praca operacyjna funkcjonariuszy bardzo szybko przyniosła oczekiwane efekty. Już następnego dnia policjanci zatrzymali jednego ze sprawców 16-letniego Igora Ś. Dzień później wpadł jego wspólnik 16-letni Kajetan Z. Funkcjonariusze prowadzący sprawę przedstawili im zarzut pobicia. O ich dalszym losie zdecyduje sąd dla nieletnich.

ew, mm

Powrót na górę strony