Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradali sklep, w którym pracowali

Data publikacji 30.01.2009

Przyjmowali gotówkę, a na kasę fikcyjnie nabijali zapłatę bonami, pieniądze zaś zatrzymywali dla siebie. Nieuczciwych kasjerów, 50-letnią Małgorzatę K. i 30-letniego Marcina I. zatrzymali policjanci z Ochoty. Dzisiaj zostaną im najprawdopodobniej przedstawione zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Gdy kierowniczka sklepu zaczęła podejrzewać, że 50-letnia Małgorzata K. i 30-letni Marcin I. pracujący na kasie okradają sklep, o wszystkim poinformowała Policję. Wczoraj po południu w jednym z supermarketów na Ochocie policjanci zatrzymali dwoje sprzedawców jednego z centrów handlowych..

Z zebranych dotychczas materiałów wynika, że Małgorzata K. i Marcin I. najprawdopodobniej od dłuższego czasu okradali sklep, w którym byli zatrudnieni. Cały proceder polegał na tym, że po nabiciu towaru na kasę, przyjmowali gotówkę, a przy rozliczeniu wykazywali płatność bonami, które były rozliczane na innych zasadach. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna ma na koncie kradzież ponad 10 tys. złotych, kobieta na kwotę blisko tysiąc złotych. Zatrzymani noc spędzili w policyjnej celi.

Dzisiaj zostaną przesłuchani i przedstawione zostaną im prawdopodobnie zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ak, ew

 

Powrót na górę strony