Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie ma 25 tys. złotych, ale ma policyjny dozór

Data publikacji 18.02.2010

Policjanci ze Starych Babic zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację o próbie wyłudzenia kredytu. Mężczyzna na podstawie fałszywych dokumentów chciał pobrać z banku kredyt w wysokości 25 tysięcy złotych. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a wczoraj prokurator zastosował wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Policjanci ze Starych Babic zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że w jednym z banków w Błoniu mężczyzna usiłuje wyłudzić kredyt. Z wiedzy, którą posiadali wynikało, że ubiegający się o kredyt w wysokości 25 tysięcy złotych, złożył fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. W tym czasie detektywi zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu, a prokuratorowi zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji.

 

ak, ego

 

Powrót na górę strony