Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie wiedzieli, że każdy ich ruch obserwuje kamera

Data publikacji 30.01.2009

Operator bemowskiego monitoringu miejskiego zarejestrował, jak 23-letni Mariusz C., 22-letni Radosław M. i 19-letni Kamil K. najpierw piją alkohol, po czym wybijają szybę w wiacie przystankowej. Policjanci, którzy błyskawicznie przyjechali na miejsce, zatrzymali sprawców zniszczenia. Przy mężczyznach zabezpieczono pałkę teleskopową i odłamki rozbitej szyby. Dzisiaj odpowiedzą za swoje zachowanie.

Około 1:30 w nocy policjanci patrolujący ulice Bemowa otrzymali informację, że na przystanku autobusowym przy Powstańców Śląskich, trzech mężczyzn wybiło szybę. Mundurowi po kilku minutach byli już na miejscu.

Chuliganami okazali się: 23-letni Mariusz C., 22-letni Radosław M. i 19-letni Kamil K. Cała trójka przed zniszczeniem wiaty przystankowej piła alkohol. Badanie wykazało u mężczyzn od 1,3 do 2 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do izby wytrzeźwień.

Policjanci podczas kontroli znaleźli w kieszeni kurtki Kamila K. pałkę teleskopową, a u Radosława M. kawałki wybitej wcześniej szyby. Dzisiaj zatrzymanymi zajmą się bemowscy śledczy. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eg

 

Powrót na górę strony