Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nasz kolega st. sierż. Arkadiusz Załuska

Data publikacji 25.05.2023

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2023 r. w tragicznym wypadku zginął nasz Kolega i Przyjaciel st. sierż. Arkadiusz Załuska. Miał 36 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę i bliskich. Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia, w imieniu swoim, kierownictwa i wszystkich policjantów oraz pracowników Komendy Stołecznej Policji składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dzierżak.

Arek w szeregi Policji wstąpił ponad 6 lat temu. Początkowo był funkcjonariuszem Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Od 2019 roku służył w Wydziale Konwojowym Komendy Stołecznej Policji. Swoją służbę pełnił z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością. Był lubiany i koleżeński, otwarty na potrzeby ludzi. Był policjantem z powołania!

23 maja, wracając po służbie do domu, zginął w tragicznym wypadku. Pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę i bliskich. W tym trudnym czasie wyrazy najszczerszego współczucia i kondolencje dla pogrążonej w żałobie Rodziny, składa Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dzierżak wraz z kierownictwem oraz policjantami i pracownikami Komendy Stołecznej Policji.

Arek pozostanie w naszej pamięci jako oddany służbie zaangażowany policjant i kolega, zawsze uśmiechnięty i przyjacielski.

Cześć Jego pamięci!

 

Powrót na górę strony