Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Spotkamy się, jak będziemy sami ...”

Data publikacji 12.02.2010

Policjanci z Leszna zatrzymali Pawła Ł., po tym jak wszczął awanturę na stacji paliw, a następnie groził i naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mężczyzna był już notowany za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Wczoraj prokurator zastosował wobec 37-latka dozór Policji.

Policjanci z Leszna podjęli interwencję wobec kierowcy quada, który nie posiadał tablic rejestracyjnych. Podczas kontroli 16-latek oświadczył, że nie jest kierowcą, a na stację paliw przywiózł go ojciec, który za chwilę ma dojechać. Gdy na miejscu interwencji pojawił się Paweł Ł., pomimo wykonywanych przez policjantów czynności, chciał odjechać quadem. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów. W trakcie interwencji 37-latek uderzył wykonującego czynności policjanta, a następnie zagroził funkcjonariuszowi, że zostanie pobity.

Reakcja była natychmiastowa. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. To już kolejny raz, gdy Paweł Ł. naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy publicznych. Policjanci przedstawili już Pawłowi Ł. zarzuty. Wczoraj prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

 

ak, ego

Powrót na górę strony