Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od kieliszka do kradzieży

Data publikacji 03.02.2010

Spotkali się w mieszkaniu kolegi, gdzie pili wspólnie alkohol. Następnego dnia rano po zakończonej imprezie jedna z uczestniczek zorientowała się, że nie ma telefonu komórkowego. Sprawcą kradzieży okazała się Sylwia K., która widząc, w jakim stanie znajduje się jej koleżanka postanowiła to wykorzystać. Policjanci zatrzymali 20-latkę i odzyskali skradziony telefon.

Do zdarzenia doszło w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Jagiellońskiej w Legionowie. W lokalu podczas suto zakrapianej alkoholem imprezy spotkało się kilka osób. Po kilku godzinach jedna z jej uczestniczek około 23:00 wyszła z mieszkania, jak się później okazało, z telefonem swojej koleżanki w kieszeni.

Kiedy następnego dnia rano poszkodowana zorientowała się, że nie ma telefon komórkowego o całym zajściu powiadomiła Policję. Wracając pamięcią do ostatniego wieczoru dziewczyna przypomniała sobie, że ostatnią osobą, która miała w ręce jej telefon była Sylwia K. Policjanci udali się pod wskazany adres, aby dowiedzieć się od 20-latki co zaszło minionej nocy w mieszkaniu przy Jagiellońskiej.

Po krótkiej rozmowie Sylwia K. przyznała się do kradzieży telefonu i oddała go policjantom. Przyznała także, że sama nie ma telefonu, więc postanowiła wykorzystać nadarzającą się na imprezie okazję i skradła go swojej koleżance. Za popełnione przestępstwo 20-latce grozi do 5 lat więzienia.

ea/rsz

 

Powrót na górę strony