Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradła kosmetyki w centrum handlowym

Data publikacji 02.02.2010

W ręce policjantów z Komisariatu Kolejowego wpadła 19-letnia Monika G. która kradła kosmetyki w centrum handlowym na Pradze Północ. Kobietę zauważyli pracownicy ochrony, podczas przeglądania sklepowego monitoringu. Znaleziono przy niej damskie kosmetyki warte kilkaset złotych. Towar zwrócono do sklepów, a Monice G. przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży.

Do policjantów z Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie, dotarła informacja od pracowników ochrony jednego z centrów handlowych na Pradze Północ, że w pasażu pojawiła się podejrzana młoda kobieta. Ochroniarze przeczuwali, że dziewczyna może mieć związek z kradzieżami popełnianymi w sklepach. Policjanci postanowili sprawdzić, czy podejrzenia agentów ochrony są trafne.

Dyżurny drogą radiową przesłał informację do najbliższego patrolu. Funkcjonariusze ruszyli do pasażu wylegitymować i sprawdzić kobietę. Po krótkiej obserwacji mundurowi namierzyli dziewczynę. Widok umundurowanych policjantów odebrał jej pewność siebie. Kobietę przeszukano i znaleziono przy niej fanty świadczące o tym, że jej obecność w centrum handlowym nie była związana z robieniem zakupów.

Policjanci zabezpieczyli damskie kosmetyki, kremy, tusze do rzęs i perfumy warte kilkaset złotych. Po rozmowie z kobietą okazało się, że nie były to towary za które zapłaciła. Wszystkie damskie pachnidła pochodziły bowiem z kradzieży. Złodziejką okazała się 19-letnia Monika G. mieszkanka powiatu wołomińskiego. Kobieta usłyszała już zarzut popełnienia kradzieży sklepowej. Na policyjnym przesłuchaniu dobrowolnie poddała się karze.

dn
 

Powrót na górę strony