Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wszystko przez zazdrość

Data publikacji 01.02.2010

Od 4 tygodni razem mieszkali. W miniony weekend kobieta postanowiła rozstać się ze swoim chłopakiem. Zazdrość doprowadziła do tego, że porzucony mężczyzna zagroził, że pozbawi ją życia. Próbował nawet dusić kobietę, aby zmusić ją do pozostania. Kobieta wezwała Policję. Sebastian P. odpowie za groźby karalne i naruszenie czynności narządu ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Cztery tygodnie temu zamieszkali wspólnie na warszawskich Bielanach. Po tym czasie kobieta stwierdziła, że dalsza znajomość nie ma sensu i chciała rozstać się z mężczyzną. Nie zdawała sobie sprawy z tego jak bardzo zazdrosny o nią będzie chłopak. Gdy poinformowała go o swojej decyzji, chłopak wpadł w szał. Rzucił się na dziewczynę, uderzył ją pięścią w twarz, zarzucił jej reklamówkę na głowę i próbował dusić. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Kobieta wezwała Policję. Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich policjantów. Sebastian P. trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty za kierowanie gróźb karalnych pod adresem dziewczyny i naruszenie czynności narządu ciała. 26-letniemu mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony