Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kokaina, amfetamina i marihuana

Data publikacji 28.01.2010

17 działek kokainy, 85 działek amfetaminy, 8 działek marihuany, wagę elektroniczną i woreczki z zapięciem strunowym zabezpieczyli kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty. Zatrzymali również 23-letniego Grzegorza N. oraz jego dziewczynę – 19-letnią Klaudię K. Dzisiaj sąd podejmie decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

Kryminalni z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i mieniu z Ochoty stale monitorują środowisko dilerów narkotykowych. Obserwują i sprawdzają miejsca, w których dochodzi do transakcji. Zatrzymują zarówno klientów, jak i dilerów środków odurzających. Tak też było i tym razem.

Gdy policjanci dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy są rozprowadzane narkotykami natychmiast zajęli się sprawą. Kiedy mieli już pewność, że Grzegorz N. i Klaudia K. handlują środkami odurzającymi postanowili to natychmiast sprawdzić. Udali się do mieszkania. Tam funkcjonariusze znaleźli trzy rodzaje środków odurzających, była to kokaina w ilości 17,41 gramów, amfetamina o wadze 8,48 gramów i 4,26 gramów marihuany o wartości czarnorynkowej 3200 złotych oraz wagę elektroniczną i torebki z zapięciem strunowym.

23-letni Grzegorz N. i jego dziewczyna -19-letnia Klaudia K. trafili do policyjnej celi. Po przesłuchaniu prokurator przedstawił zatrzymanym zarzut posiadania i wprowadzenia do obrotu środków odurzających. Dzisiaj sąd zdecyduje o ich tymczasowym aresztowaniu. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ew

Powrót na górę strony