Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł podczas działań policjantów z „terroru”

Data publikacji 09.06.2022

Poszukiwanego od roku listem gończym 27-latka zatrzymali policjanci stołecznego Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw. To efekt działań, jakie w ostatnich dniach przeprowadzili funkcjonariusze na terenie Warszawy, powiatu piaseczyńskiego, wołomińskiego i okolic Olsztyna. Zatrzymany mężczyzna ma do odbycia karę dwóch lat pozbawienia wolności za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Policjanci Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji nieustannie prowadzą akcje mające na celu zatrzymanie niebezpiecznych przestępców. Podczas ostatniej takiej realizacji dotarli pod niemalże 30 adresów w Warszawie, na terenie powiatów piaseczyńskiego i wołomińskiego oraz w okolicach Olsztyna.

W jednym miejscu zatrzymali 27-latka poszukiwanego do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał, policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko kilogram amfetaminy i mefedronu, telefony komórkowe, nośniki danych i pieniądze.

Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Policjanci nie ustają w działaniach poszukiwawczych i kontynuują czynności związane z ustalaniem sprawców przestępstw.

 

Tekst: Edyta Adamus

Film gotowy__1_.mp4

Pobierz plik gotowy__1_.mp4 (format mp4 - rozmiar 38.71 MB)

Powrót na górę strony