Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Ochoty zatrzymał, policjanci z Bielan przedstawili zarzuty

Data publikacji 26.01.2010

Na co dzień pracuje w komendzie na Ochocie. Tym razem przyszło mu interweniować po służbie, wobec złodzieja płyt DVD na Bielanach. Sierż. sztab. Krzysztof Kamiński z wydziału prewencji zatrzymał na gorącym uczynku Damiana S. Sprawcę przekazał funkcjonariuszom z bielańskiej patrolówki. Zatrzymanemu zostaną teraz przedstawione zarzuty kradzieży. 33-latek nie pierwszy raz dopuścił się kradzieży, jest on doskonale znany policjantom. Był wielokrotnie karany za kradzieże na terenie całej Warszawy.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi Damianowi S., który w bielańskim sklepie ukradł 10 płyt DVD. Pracownicy sklepu, gdy usłyszeli dźwięk bramek zabezpieczających, próbowali zatrzymać złodzieja. W tym czasie do sklepu przyjechał policjant. Gdy zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę, ruszył za nim w pościg. Po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów 33-latek był już w rękach policjanta. Ujęty mężczyzna został przekazany mundurowym z Bielan.

Damian S. trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawią mężczyźnie zarzuty. Właścicielka wyceniła straty na kwotę 441,90 złotych. Mężczyzna nie pierwszy raz dopuścił się kradzieży, jest on doskonale znany policjantom. Był wielokrotnie karany za kradzieże na terenie całej Warszawy.

 

ak, eb

 

Powrót na górę strony