Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka włamywaczy

Data publikacji 25.01.2010

Dwaj mężczyźni podejrzani o kradzież z włamaniem zatrzymani, skradziony laptop i telefon komórkowy odzyskany - to weekendowe efekty pracy nasielskich policjantów. 21-letni Rafał P. już został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzież z włamaniem. Policjanci ustalają, co stało się z pozostałymi skradzionymi przedmiotami.

Pierwsza informacja o kradzieży w z włamaniem dotarła do policjantów z komisariatu w Nasielsku w nocy z piątku na sobotę. Wynikało z niej, że sprawca dostał się do domu przez okno, a następnie skradł laptop, telefon komórkowy i biżuterię. Funkcjonariusze od razu zaczęli ustalać okoliczności sprawy i typować podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa.

Trop prowadził do 18-letniego Tomasza R. oraz 21-letniego Rafała P. Obaj zostali zatrzymani. Z ustaleń policjantów wynika, że pierwszy miał kradziony telefon komórkowy. Podczas przeszukania mieszkania drugiego z zatrzymanych, mundurowi znaleźli poszukiwany laptop. Po wstępnych wyjaśnieniach dochodzeniowcy przesłuchali Rafała P. Młody człowiek już usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. W najbliższym czasie zostanie także przesłuchany jego młodszy kolega. O ich losie zadecyduje sąd. Policjanci ustalają, gdzie są pozostałe łupy.

ea/ij

Powrót na górę strony