Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w latarce i opakowaniu po kremie

Data publikacji 27.01.2009

Narkotyki ukrył w latarce. 27-letniego Sławomira L, zatrzymali kryminalni z piaseczyńskiej komendy. W czasie przeszukania zajmowanego przez niego lokalu policjanci zabezpieczyli ponad 28 gram marihuany. Funkcjonariusze ustalają teraz, od kogo mężczyzna kupował narkotyki, a także czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sekcji kryminalnej z piaseczyńskiej komendy od pewnego czasu realizowali czynności w związku z uzyskaną informacją o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Piaseczna młody człowiek posiada środki odurzające. Działania operacyjne pozwoliły funkcjonariuszom na wytypowanie osób mogących mieć związek ze sprawą. Zebrany materiał wskazywał, że osobą która może przechowywać w swoim mieszkaniu narkotyki jest 27- letniego Sławomira L.

Wczoraj wieczorem przed jego mieszkaniem urządzili zasadzkę. Mężczyzna w chwili zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Podczas przeszukania jego ubrania funkcjonariusze znaleźli latarkę, w której mężczyzna ukrył dwa zawiniątka z suszem marihuany i haszyszem. Na tym nie koniec. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ukryte pomiędzy książkami plastikowe opakowanie po kremie, w którym było ponad 28 gram poporcjowanej marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze ustalają teraz, gdzie Sławomir L. kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

ak, mp
 

Powrót na górę strony